Gulbīša pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Ance, Anna, Annija

Dalība Gulbenes novada karjeras nedēļas pasākumos.

9.oktobris – karjeras diena "Būvē savu karjeru pats".

Karjeras nedelas pasakums1Karjeras nedelas pasakums2Karjeras nedelas pasakums3

10.oktobris - atvērto durvju dienas novada uzņēmumos. 7.klases skolēnu viesošanās uzņēmumā "Skrīveru saldumi" Lizumā.

Karjeras nedelas pasakums4Karjeras nedelas pasakums5

10. oktobris – karjeras spēles "Vai jābūvē karjera jau sākumskolā?".

Karjeras nedelas pasakums6Karjeras nedelas pasakums7

Karjeras nedelas pasakums8Karjeras nedelas pasakums9

Karjeras nedelas pasakums10Karjeras nedelas pasakums11

5.decembris – izglītojošā un interaktīva centra "Dzelzceļš un Tvaiks" apmeklējums. 9.klases skolēni iepazīst dzelzceļa profesiju daudzveidību.

Karjeras nedelas pasakums12

9.janvāris – personīgās trenera vadīta praktiska nodarbība 1. – 6.klases skolēniem karjeras attīstības atbalsta pasākuma "Es – savas karjers būvnieks un pavēlnieks!" ietvaros.

Karjeras nedelas pasakums13

13.februāris – iniciatīvas Latvijas skolas soma ietvaros pārtikas un dzērienu uzņēmuma "Ikšķiles saldējums" nodarbības ietvaros 7. – 9.klases skolēni iepazina pavāra – saldējuma ražošanas meistara, uzņēmuma dizainera profesijas.

Karjeras nedelas pasakums14Karjeras nedelas pasakums15

20. februāris – koučinga nodarbība 7. – 9.klases skolēniem karjeras attīstības atbalsta pasākuma "Es – savas karjers būvnieks un pavēlnieks!" ietvaros.

Karjeras nedelas pasakums16

21., 22.februāris – projektu dienu "Fotogrāfijas stāsts" skolā ietvaros skolēni iepazina fotogrāfa profesiju.

Karjeras nedelas pasakums17Karjeras nedelas pasakums18

6.martā – skolā viesojas Ogres Tehnikuma komanda – direktores vietniece, audzēkņi.

Karjeras nedelas pasakums19Karjeras nedelas pasakums20

25.marts – ekskursija Latvijas Radio namā. 7., 8.klases skolēni iepazina radio žurnālista, skaņu operatora, u.c. profesijas.

27.marts – 8., 9.klases skolēni apmeklēja uzņēmēju dienu Rankas arodvidusskolā.

Karjeras nedelas pasakums21Karjeras nedelas pasakums22

18.aprīlis – Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva apmeklējums. 7.,9.klases skolēni iepazīst arhīvista profesiju.

Karjeras nedelas pasakums23Karjeras nedelas pasakums24

9.maijs – 7. – 9.klases skolēnu viesošanās Gruzijas un Igaunijas vēstniecībās. Iepazītas vēstnieku, diplomātu un citu vēstniecībā strādājošu profesijas.

Karjeras nedelas pasakums25Karjeras nedelas pasakums26

9.maijs – 7. – 9.klases skolēni apmeklē Nacionālā jauno profesionālu meistarības konkursu SkillsLatvia 2019.

24.maijs – 1. – 9.klases skolēnu ekskursija ražotnē "Ādažu čipsi".

Karjeras nedelas pasakums27Karjeras nedelas pasakums28

27.maijs – 2.,4.klases skolēnu ekskursija uz šokolādes ražotni "R CHOCOLATE".