Gulbīša pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Ance, Anna, Annija

Erasmus logo

Erasmus

Februāra sākumā projekta "Teaching and learning through photography art" (Mācīšana un mācīšanās, izmantojot fotogrāfiju mākslu) partnerskolu no Itālijas, Grieķijas, Spānijas, Bulgārijas, Francijas un mūsu skolas pedagogi un skolēni tikās noslēdzošajā starptautiskajā sanāksmē. Tā šoreiz notika virtuāli – zoom platformā. Katra valsts prezentēja darbu projekta noslēdzošās tēmas "Emocijas portretos" ietvaros, kā arī atskatījās uz projektā paveikto. Skolas darbu pārliecinoši prezentēja 9. klases skolnieces Marta Paula un Samanta.

Ar visu partnervalstu prezentācijām var iepazīties projekta blogā:
https://teachingandlearningthroughphotographyart.wordpress.com/

Paldies skolēniem par aizrautīgu darbu divu gadu garumā, paldies vecākiem par atbalstu un skolotājiem par prasmīgu darba vadīšanu!

Zoom mobilitate 1 diena 01.02.21

Labākie mācībās

labakie macibas

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)