Gulbīša pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Ance, Anna, Annija

Erasmus logo

Erasmus

11. novembrī Erasmus+ skolu partnerības projekta "Mācīšana un mācīšanās, izmantojot fotogrāfijas mākslu" ietvaros 2. - 4. klases skolēni devās iepazīt eksotiskos dzīvniekus ZOO "Rakši" Amatas novada Drabešu pagastā. Liels bija pārsteigums, ka redzētie dzīvnieki dzīvē tomēr izskatās un izturas citādāk kā fotoattēlos. 

Kamieļi izskatījās milzīgāki, bet tas neatņēma drosmi rāpties kamielim mugurā un doties neparastā izjādē. Sajūsmas saucieni bija dzirdami vedot pastaigā lamas. Brauciens ēzeļa pajūgā arī bija kaut kas īpašs. Lai, atgriežoties skolā, varētu salīdzināt redzēto interneta vietnēs atrodamajos attēlos vai fotogrāfijās ar realitāti, skolēni aktīvi fotografēja dzīvniekus, kā arī viens otru, pozējot kopā ar tiem. Pasākuma noslēgumā skolēni saņēma skolotāju sagatavotu darba labu ar uzdevumu - atpazīt redzētos dzīvniekus pēc fotoattēlu fragmentiem. Izdevās labi. Skolēni latviešu valodas stundās veidoja stāstījumu par redzēto ZOO "Rakši", izmantojot savas fotogrāfijas. Pasākums izvērtās patiesi aizraujošs un ilgi atmiņā paliekošs. Bērni vēl ilgi skolasbiedriem ar sajūsmu stāstīja par redzēto un piedzīvoto, kā arī rādīja foto.

Raksi_1
Raksi_2
Raksi_3
Raksi_4
Raksi_5
Raksi_6
Raksi_7
Raksi_8
Raksi_9
Raksi_10
 • Raksi_1
 • Raksi_2
 • Raksi_3
 • Raksi_4
 • Raksi_5
 • Raksi_6
 • Raksi_7
 • Raksi_8
 • Raksi_9
 • Raksi_10
 • Labākie mācībās

  labakie macibas

  Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)