Gulbīša pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Sergejs, Svetlana, Lana

Erasmus logo

Erasmus

Februārī, 2 reizes nedēļā, Erasmus + projekta "Mācīšana un mācīšanās, izmantojot fotogrāfijas mākslu" ietvaros 7. -9. klases skolēni tikās 8 tiešsaistes nodarbībās "Pielietojamā improvizācija vizuālās iedvesmas realizēšanai dzīvei (foto, video)". Nodarbību laikā profesionālu, burvīgu SIA "Runas rāmis" pielietojamās improvizācijas treneru Aijas un Elīnas vadībā jaunieši aktīvi darbojās, lai paaugstinātu pārliecību par sevi un drosmi izteikties, palielinātu personīgo harismu, spētu justies brīvi un nepiespiesti visdažādākajās situācijās, rastu orģinālus risinājumus ikdienas izaicinājumiem, pastiprinātu spēju paļauties uz sevi un nebaidīties sadarboties ar citiem. Veicot dažādus, radošus uzdevumus kopā ar klases un skolasbiedriem, skolēni guva enerģiju, mazināja spriedzi, uzlādēja iekšējās baterijas, dzīvojot un mācoties "attālinātajā pasaulē".

Lasīt tālāk...

Erasmus logo

Erasmus

Februāra sākumā projekta "Teaching and learning through photography art" (Mācīšana un mācīšanās, izmantojot fotogrāfiju mākslu) partnerskolu no Itālijas, Grieķijas, Spānijas, Bulgārijas, Francijas un mūsu skolas pedagogi un skolēni tikās noslēdzošajā starptautiskajā sanāksmē. Tā šoreiz notika virtuāli – zoom platformā. Katra valsts prezentēja darbu projekta noslēdzošās tēmas "Emocijas portretos" ietvaros, kā arī atskatījās uz projektā paveikto. Skolas darbu pārliecinoši prezentēja 9. klases skolnieces Marta Paula un Samanta.

Lasīt tālāk...

Erasmus logo

Erasmus

11. novembrī Erasmus+ skolu partnerības projekta "Mācīšana un mācīšanās, izmantojot fotogrāfijas mākslu" ietvaros 2. - 4. klases skolēni devās iepazīt eksotiskos dzīvniekus ZOO "Rakši" Amatas novada Drabešu pagastā. Liels bija pārsteigums, ka redzētie dzīvnieki dzīvē tomēr izskatās un izturas citādāk kā fotoattēlos. 

Lasīt tālāk...

Pumpurs

2019./2020.m.g. skola turpina darboties ESF projektā Nr. 8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai". Šajā mācību gadā atbalstu saņem 5 skolēni. 1.semestrī skolēniem individuālo konsultatīvo atbalstu sniedza 4 skolotāji un pedagoga palīgs. 2.semestrī individuālo konsultatīvo atbalstu un pedagoga palīga atbalstu sniedz 4 skolotāji.

Katram projektā "PuMPuRS" iesaistītajam skolēnam tiek izveidots individuālā atbalsta plāns, kurā izvērtē riskus un paredz nepieciešamos pasākumus šo risku mazināšanai. Projekta finansējums ļauj papildus algot pedagoga palīgus, kas sniedz atbalstu skolēniem mācību stundās. Projekta komanda sadarbībā ar skolēniem, viņu vecākiem un skolas pedagogiem sagatavo un realizē individuālus atbalsta plānus skolēniem, kuriem tas nepieciešams, atbilstoši viņu vajadzībām un spējām.

Apakškategorijas

Erasmus logo

Projekts The Power of Discovery

Projekta īstenošanas ilgums 24 mēneši: no 2020.gada 1.decembris līdz 2022.gada 30.novembrim.

Projekta ietvaros STEM mācību priekšmetus: fiziku, ķīmiju, matemātiku, informātiku, bioloģiju, dabaszinības mācību procesā pasniegt savstarpējā integrētā veidā, mācot skolēniem šķietami sarežģītas lietas vienkārša un aizraujošā veidā.

Projekta aktivitātēs darbosies 5. – 9. klases skolēni, iesaistoties stapskolu mācīšanās procesā, viesojoties partnervalstīs.

Projekta ietvaros tiks izveidots labās prakses Atklājumu žurnāls skolēniem un Atklājumu metožu grāmata – labās prakses domu apmaiņa skolotājiem.

Labākie mācībās

labakie macibas

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)