Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Spodris, Kārlis

Kādā lietainā un drūmā rudens dienā ar iniciatīvas "Latvijas skolas soma" atbalstu, mēs, 6. un 7.klases skolēni, devāmies uz Lielvārdi, lai Interešu izglītības centrā "Lielvārdi" apgūtu 3D modelēšanu.

Mēs tagad zinām, ka ar 3D printera palīdzību var pagatavot: apģērbu, rotaļlietas, rotaslietas, mašīnas un mašīnu detaļas, ēdienu un pat būvēt mājas. Mūsu uzdevums bija modelēt Gulbīša pamatskolu programmā TINKERCAD. Katrs no mums pasniedzēja vadībā mēģināja izveidot savu skolas modeli. Tas nebija viegli! Modelējot skolu bija jāievēro katrs sīkumiņš – logu skaits, durvju atrašanās vieta, jumta slīpums, skursteņu izvietojums u.c.

Kad skola bija "gatava", to varēja nosūtīt uz 3D printeri. Šim printerim pietika ar 11 minūtēm, lai izdrukātu mūsu skolas maketu. Tā mēs samazinājām skolu! Mums patika piedalīties šī maketa tapšanā un vēlētos to vēlreiz pamēģināt, jo ar 3D printeru palīdzību nākotnē viss notiks ātrāk, ja vien spēsim to pareizi pielietot.

3D modelesana13D modelesana2

3D modelesana3

Amanda, Stella, Evelīna, Inese, Evelīna
(6./7.kl. skolnieces)

Latvijas skolas soma

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)