Vārda dienu šodien svin: Adele, Antra, Ada

Vai jūs domājat, ka, lai piedalītos sporta sacensībās ir vajadzīga tikai laba sportiskā sagatavotība? Nebūt nē. To parādīja neparastā Ziemas sporta diena Gulbīša pamatskolā 31. janvārī.

Tā kā šogad mēs ziemu neesam vēl sagaidījuši, tad Ziemas sporta dienu vajadzēja rīkot citādāk kā līdz šim. Radās ideja apvienot sportu ar citiem mācību priekšmetiem, veidojot starppriekšmetu saikni. Skolēniem stafetē vajadzēja tikt galā ar pārbaudījumiem 11 stacijās. Katrā veicot sportiskās aktivitātes apvienotas ar mācību priekšmetiem. Pasākums izvērtās jautrs un aizraujošs. Skolēni atzina, ka nebija vienkārši apvienot uzdevumus literatūrā, matemātikā, datorzinībās, vizuālajā mākslā, mājturībā, valodās ar sportu. Apkopojot rezultātus, varam secināt, ka šāda veida pārbaudījumi ir nepieciešami, lai skolēni varētu sevi pierādīt vispusīgi. Paldies visiem par iesaistīšanos pasākuma organizēšanā un par piedalīšanos stafetē!

Starpprieksmetu_sporta_diena1
Starpprieksmetu_sporta_diena2