Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Spodris, Kārlis

Vai jūs domājat, ka, lai piedalītos sporta sacensībās ir vajadzīga tikai laba sportiskā sagatavotība? Nebūt nē. To parādīja neparastā Ziemas sporta diena Gulbīša pamatskolā 31. janvārī.

Tā kā šogad mēs ziemu neesam vēl sagaidījuši, tad Ziemas sporta dienu vajadzēja rīkot citādāk kā līdz šim. Radās ideja apvienot sportu ar citiem mācību priekšmetiem, veidojot starppriekšmetu saikni. Skolēniem stafetē vajadzēja tikt galā ar pārbaudījumiem 11 stacijās. Katrā veicot sportiskās aktivitātes apvienotas ar mācību priekšmetiem. Pasākums izvērtās jautrs un aizraujošs. Skolēni atzina, ka nebija vienkārši apvienot uzdevumus literatūrā, matemātikā, datorzinībās, vizuālajā mākslā, mājturībā, valodās ar sportu. Apkopojot rezultātus, varam secināt, ka šāda veida pārbaudījumi ir nepieciešami, lai skolēni varētu sevi pierādīt vispusīgi. Paldies visiem par iesaistīšanos pasākuma organizēšanā un par piedalīšanos stafetē!

Starpprieksmetu_sporta_diena1
Starpprieksmetu_sporta_diena2
Starpprieksmetu_sporta_diena3
Starpprieksmetu_sporta_diena4
Starpprieksmetu_sporta_diena5
Starpprieksmetu_sporta_diena6
Starpprieksmetu_sporta_diena7
Starpprieksmetu_sporta_diena8
Starpprieksmetu_sporta_diena9
Starpprieksmetu_sporta_diena10
 • Starpprieksmetu_sporta_diena1
 • Starpprieksmetu_sporta_diena2
 • Starpprieksmetu_sporta_diena3
 • Starpprieksmetu_sporta_diena4
 • Starpprieksmetu_sporta_diena5
 • Starpprieksmetu_sporta_diena6
 • Starpprieksmetu_sporta_diena7
 • Starpprieksmetu_sporta_diena8
 • Starpprieksmetu_sporta_diena9
 • Starpprieksmetu_sporta_diena10
 • Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)