Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Spodris, Kārlis

17.12.2019. Gulbīša pamatskolas 2. – 4.klašu bērni viesojās Alūksnē, lai iepazītos ar Alūksnes Bānīša staciju. Vislabāk atmiņā paliek notikumi, kuros paši esam piedalījušies, kurus esam izpētījuši un piedzīvojušo. Mums palaimējas. Mums izdevās Alūksnes Bānīša stacijā piestāt, kad visi ļaujas skaistajam Ziemassvētku gaidīšanas laikam, tādēļ bijām priecīgi kopā ar Stacijas rūķiem izpētīt muzeju saulgriežu laikā, doties jautrās rotaļās, amizantās stafetēs, apgūt prasmes radošajās darbībās, līmēt un zīmēt savu Bānīti. Bijām pārsteigti uzzinot, ka dzelzceļa līnija Gulbene – Alūksne ir vienīgā Baltijā, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus. Ar interesi klausījāmies unikālus stacijas stāstus, iepazinām plašu dzelzceļa liecību un materiālu krājumu digitālos katalogus. Iejutāmies mašīnista lomā, palīdzējām sašķirot vilcienā pārvadātās preces, sacentāmies erudīcijā ar stacijas priekšnieku. Bija prieks spēlēties un atpūsties skaistā vidē – lielā, ērtā vagonā, fotografēties ar Ziemassvētku stacijas rūķiem. Paldies projektam "Latvijas skolas somai!".

Aluksnes banitis1Aluksnes banitis2

Aluksnes banitis3

Latvijas skolas soma

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)