Vārda dienu šodien svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Slider

Karjeras nedēļu skolā iesākām esot kopā ar Jaungulbenes pagasta bibliotekāri un ar dzejnieci Inesi Toru.

Karjeras nedela 2019 1

Pārējās dienās tika pabūts dažādās vietās un pasākumos. Gūtas jaunas zināšanas, jauni iespaidi, viela pārdomām par to, cik aizraujošas, bet arī diezgan grūtas profesijas ir iespējams apgūt.

Sākumskolas skolēnus īpaši iepriecināja iespēja redzēt VUGD darba vietu Gulbenē, lielās mašīnas un to apskate arī no iekšpuses.

Karjeras nedela 2019 2 Karjeras nedela 2019 3

1. klases skolēniem neviltots prieks bija par nākotnes vilcienu modeļu izgatavošanu un izmēģināšanu trasē IIC "Dzelzceļš un tvaiks".

Karjeras nedela 2019 4

Arī 5. klases skolēni iepazina dzelzceļa darbību SIA "Gulbene - Alūksne bānītis". Savukārt 6. un 7. klasei bija iespēja iejusties foto modeļu lomā un iepazīt fotogrāfa darba specifiku fotostudijā Milze, kā arī uzzināt to, kā top konfektes "Gotiņa" SIA "Skrīveru saldumi".

Karjeras nedela 2019 5 Karjeras nedela 2019 6

8. klases skolēniem notika interesanta, izzinoša, aktīva darbošanās Jaungulbenes tautas namā, iepazīstot vadītājas darba specifiku, izbaudot to, kā ir būt skatuves māksliniekam, teātra režisoram, un to, kā ir rakstīt scenāriju pasākumam.

Karjeras nedela 2019 7 Karjeras nedela 2019 8

Neiztika arī bez sportiskām aktivitātēm. 7. - 8. kl. komanda piedalījās sacensībās "Lielā balva" Gulbenes bērnu un jauniešu sporta centrā.

Karjeras nedela 2019 9 Karjeras nedela 2019 10

Karjeras nedēļā mūs pārņēma plašs emociju spektrs - prieks, izbrīns, pārsteigums, dažbrīd varbūt arī skumjas, utt., bet visu apkopojot - BIJA INTERESANTI, IZZINOŠI UN AIZRAUJOŠI!