Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Spodris, Kārlis

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi Ērika Logina un Juris Konrāds ar labiem rezultātiem atgriezušies no starptautiskām sacensībām Čehijā, kas notika no 9. līdz 12. septembrim Brno pilsētā. Sacensības bija kupli apmeklētas, jo sacentās jaunie vieglatlēti no 18 valstu dažādu pilsētu sporta klubiem. Latviju pārstāvēja Smiltenes, Limbažu – Salacgrīvas, Siguldas, Jelgavas, Liepājas un Rīgas "Arkādijas" sporta skolu komandas. Latvijas šķēpmešanas klubs savā komandā aicināja piedalīties arī mūsu sporta skolas labākos "metējus". 2005 gadā dzimušo jauniešu šķēpa mešanas konkurencē viss pjedestāls piederēja Latvijai un Juris ar personisko rekordu 47,22 m izcīnīja 1. vietu. 2004 gadā dzimušo meiteņu konkurencē Ērikai 33,84 m un 7. vieta. Jāatzīmē ka pilnu finansiālo atbalstu (lidmašīnas biļetes, dalības maksa, dienas nauda) atmaksāja Latvijas šķēpmešanas klubs.

Eiropas jauniesu vieglatletikas sacensibas 2019

Treneris: Arnis Cāns

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)