Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

27.maijā 2.,4.klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Valmieru, lai iepazītu Valmieras apkārtni, apskatītu Gauju, atpūstos Beverīnas koka skulptūru parkā, izgaršotu šokolādi un iepazītos ar tās ražošanas noslēpumiem. Jau pirms ekskursijas mācību stundās izrunājām Valmieras apmeklējuma tēmu un mērķi, izrunājām iekšējās kārtības noteikumus, iedrošinājām bērnus būt aktīviem – uzdot jautājumus, interesēties par aplūkojamo.

Beverīnas koka skulptūru parks un labirinti lika sirsnīgi smieties un acīm mirdzēt. "Puķu labirints", "Šausmu labirints", "Dižputnu ligzda" visus iepriecināja. Lielformāta spēles lika palauzīt galvas, būt atraktīviem. Bērnu atsauksmes: "Es nobijos no raganas, bet gribētu to redzēt vēl", "Man patika baļķis, kas atvērās kā durvis", "Man patika izlīst caur baļķiem un celmiem", "Es sēdēju uz skaista koka ziloņa", "Kā tādas skulptūras var izveidot?" utt. Beverīnas novada šokolādes ražotne "R CHOCOLATE" bija pēdējais mūsu ekskursijas galamērķis. Iepazināmies ar konditorejas ražotni, ar laipnajiem darbiniekiem, ar šokolādes īpašībām, tās ražošanas noslēpumiem, ar ideju – ir jābūt vēlmei radīt ko jaunu, augt lēnām, bet pamatīgi. Visi bija laimīgi nodegustēt sešu veidu šokolādes konfektes – ar ingveru, zemenēm, baziliku, citronu, rozmarīnu, pat zeltu. Un saldējumi (vaniļas, mango, pistāciju, šokolādes, apelsīnu un aveņu) garšoja nepārspējami!

"Esam pateicīgi Latvijas skolas somai!" saka bērni. Atsauksmēs par ekskursiju skolēni min: "Visvairāk man patika spēles un saldējums", "Tik garšīgu saldējumu es nebiju ēdusi", "Vai brauksim vēl?".

 

2., 4.klase

Macibu ekskursija uz Valmieru1Macibu ekskursija uz Valmieru2Macibu ekskursija uz Valmieru3

Latvijas skolas soma

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)