Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Aurora, Austra

previous arrow
next arrow
Slider

18. aprīlī mēs, skolēnu pašpārvalde, ar skolotājas Andas atbalstu organizējām Lieldienu pasākumu 1. - 6. klases skolēniem. Skolēnu komandas darbojoties 10 stacijās, veica dažādus ar Lieldienu tematiku saistītus gan radošus, gan sportiskus uzdevumus. Aktivitātes vadījām gan paši, gan skolotāji. Pasākuma noslēgumā katram dalībniekam balvā paša krāsota Lieldienu ola un gatavotie suvenīri. Lieldienu noskaņu radīja 7. klases skolēni ar teātra izrādi "Notikums Lieldienās".

Lieldienu pasakums1Lieldienu pasakums2

Lieldienu pasakums3Lieldienu pasakums4Lieldienu pasakums5

 

Skolēnu pašpārvalde

Labākie mācībās

labakie macibas

Pasākumu kalendārs

school11

Labākie sportā

sports

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)