Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

Ceturtdien, 2019. gada 11. aprīlī, Valmierā aizvadīta "Zaļā josta" radošā konkursa "Es sāku ar sevi – tīrai Latvijai!" Vidzemes reģionālā kārta. Tās ietvaros savas oriģinālās, dizainiski skaistās un praktiskās idejas, kā mājas apstākļos iespējams darināt videi draudzīgas somas un maisiņus, prezentēja 28 komandas no Vidzemes reģiona mācību iestādēm. Konkursa "Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!" dalībnieku uzdevums bija pētīt iespējas aizstāt plastmasas iepirkuma maisiņus ar dabai draudzīgākiem risinājumiem pirkumu iesaiņošanai un līdznešanai, un radīt pašiem savus unikālus iepirkuma maisiņus, kuri iespēju robežās gatavoti no otrreizējām izejvielām. Konkursa Vidzemes reģionālajā kārtā savus darbus prezentēja 10 pirmsskolas izglītības iestāžu komandas un 18 skolu komandas. Simpātiju balvas no "Zaļā jostas" skolu komandu kategorijā saņēma: četras komandas, arī Gulbīša pamatskolas komanda "Aktīvistes" par lielisko priekšnesumu "Par baltajiem gulbīšiem".

Somas šuva: Marta Paula Vītola, Kitija Švāgere, Ginta Jasmīna Pētersone, Krista Laure, Līga Daiga Kremere, Kristiāna Čakše, Aleksa Orlova, Gustavs Korulis, Arvis Ormanis, Amanda Vebruāle, Toms Skrodelis kopā ar savām mammām, vecmammām un skolotāju Laimu Jaunzemu. Somas prezentēja: Krista Laure, Evelīna Pētersone, Aleksa Pauļa, Kaspars Judovs, Kārlis Gustavs Jansons, Kristers Švāgers, Mārtiņš Apsītis un skolotāja Laima Jaunzema.

Zalas jostas konkurss

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)