Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

previous arrow
next arrow
Slider

27. martā 8. un 9. klases skolēni apmeklēja Ogres Tehnikuma organizēto Uzņēmēju dienu Rankas arodvidusskolā. SIA "DOJUS", SIA "RAIRU", SIA "KONTO", SIA "Grantiņi" un uzņēmēja A. Pētersona prezentācijās uzzināja par uzņēmumu galvenajiem darbības virzieniem, par pieprasītākajām profesijām, par inovācijām ražošanā. Apmeklēja Ogres tehnikuma un uzņēmēju organizētās radošās darbnīcas, apskatīja lauksaimniecības un mežizstrādes tehniku.

Uznemejdarbiba1Uznemejdarbiba2Uznemejdarbiba3

Uznemejdarbiba4Uznemejdarbiba5

Labākie mācībās

labakie macibas

Pasākumu kalendārs

school11

Labākie sportā

sports

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)