Vārda dienu šodien svin: Andrejs, Andrievs, Andris

Optikas veikalu tīkls Latvijā "OptiO" organizēja zīmēšanas konkursu bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam. Konkursa mērķis – pievērst uzmanību bērnu un jauniešu redzei, tās aprūpei, veicināt pozitīvas asociācijas par brillēm. Vizuālās idejas labākajiem autoriem paredzētas pārsteiguma un naudas balvas. Konkursā piedalās 2.klases skolēni Kristiāna Čakše, Gabriela Kostigova, Renāte Ilze Donksa, Arvis Ormanis, skolotājas Aelitas Blūmas mudināti. Rezultāti tiks paziņoti 2. aprīlī. Druvienas latviskās dzīvesziņas centrs rīkoja vizuālās mākslas konkursu "Tu radi, un mēs īstenosim!". Bērniem bija jāuzzīmē zīmējums, kurā jāattēlo konstrukcija vai āra spēle latviešu tautas tradīciju stilā. Darbs bija jāveido tā, lai to varētu īstenot dzīvē un lai tas atbilstu nosacījumam – aktīva un lietderīga brīvā laika pavadīšana bērniem un jauniešiem. Konkursā no mūsu skolas piedalās 9.klases 3 puiši – Nils Podiņš, Aivis Stepanovs, Sandis Liepiņš.