Vārda dienu šodien svin: Andrejs, Andrievs, Andris

"Nāc iepazīsimies, darbosimies, draudzēsimies!" tā 20.martā Gulbīša pamatskola aicināja PII "Pienenīte" sagatavošanas grupas bērnus. Topošie pirmklasnieki, lellīšu un skolas direktores pavadīti, iepazina skolas telpas: kopā ar 1. – 4.kl. bērniem pabrokastojot skolas ēdamzālē, balsi ielocīja pievienojoties pirmklasniekiem mūzikas stundā, veica veiklības stafetes sporta skolotāja vadībā, bet 4.kl. skolēni, palīdzot bērnudārzniekiem izgatavot magnētiņus, pačukstēja, ka labprāt savas klases telpu nākamajā mācību gadā atdos mazajiem. Direktore izrādīja savu kabinetu, kur novietots arī skolas karogs, un skolotāju istabu. Katrs ciemiņš saņēma skolas karti, kurā par paveiktajiem darbiņiem, iepazītajām telpām saņēma uzlīmīti. Bērni secināja, ka kartē vēl palika neaizpildīti lodziņi, tātad mēs nāksim vēl un turpināsim iepazīt skolu!

Nac iepazisimies1Nac iepazisimies2Nac iepazisimies3

Nac iepazisimies4Nac iepazisimies5Nac iepazisimies6