Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

Eiropas Valodu dienā (26. septembrī) Latviešu valodas aģentūra izsludināja tradicionālo skolēnu radošo darbu (zīmējumu, eseju, dzejoļu, domrakstu) konkursu. Šī gada tēma "Mans bērnības stāsts". Skolotājas Aelitas Blūmas mudināti, konkursā piedalījās 2.klases skolēni: Kristiāna Čakše, Gabriela Kostigova, Gustavs Korulis, Arvis Ormanis. 21. februārī, svinot Dzimtās valodas dienu, Latvijas Leļļu teātrī Latviešu valodas aģentūra apbalvoja ikgadējā skolēnu radošo darbu konkursa uzvarētājus.

1.–4.klašu grupā par uzvarētāju kļuva Gabriela Kostigova.

Eiropas Valodu dienā izsludinātajā konkursā tika iesūtīts 601 darbs – domraksti, dzejoļi un zīmējumi. Konkursā piedalījās skolēni ne tikai no dažādiem Latvijas novadiem, bet arī no latviešu skolām pasaulē – Vašingtonas draudzes Latviešu skolas, Ņūdžersijas Latviešu skolas, Eiropas skolas Frankfurtē pie Mainas, Briseles 2. Eiropas skolas, Mineapoles Sv. Paula Latviešu skolas un Bostonas Latviešu skolas.

Konkurss mans bernibas stasts1Konkurss mans bernibas stasts2