Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

Izrādās, lai saldējums labi garšotu, veiksmīgi tiktu pārdots, ir tik daudz jāzina, jāprot. Saldējuma tapšanas vēsturi, pagatavošanas procesu, uzņēmuma dizaina materiālu izstrādes procesu 8. - 9. klases skolēni izzināja 13. februāra nodarbībā kopā ar Tamāru Rubeni un pavāru Andreju no Ikšķiles saldējuma. Degustējot uz vietas pagatavoto svaigsaldējumu, skolēni klausījās Tamāras stāstījumu par Ikšķili, tās nozīmīgākajām kultūrvēsturiskajām vietām, par to, kā mēs katrs pats veidojam stāstu par Latviju.

Skolēnu atziņas:
"Ļoti garšoja melnais saldējums! Nezināju, ka no saldējuma top mākslas darbi."
"Patika nodarbība, uzzināju, ka divas galvenās saldējuma pamatīpašības ir auksts un putots."
"Saldējums ļoti labi izskatās fotogrāfijās. Tās skatoties, var iztēloties vasaru, sauli, silto laiku."

Ikskiles saldejums1Ikskiles saldejums2Ikskiles saldejums3