Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

Izrādās, lai saldējums labi garšotu, veiksmīgi tiktu pārdots, ir tik daudz jāzina, jāprot. Saldējuma tapšanas vēsturi, pagatavošanas procesu, uzņēmuma dizaina materiālu izstrādes procesu 8. - 9. klases skolēni izzināja 13. februāra nodarbībā kopā ar Tamāru Rubeni un pavāru Andreju no Ikšķiles saldējuma. Degustējot uz vietas pagatavoto svaigsaldējumu, skolēni klausījās Tamāras stāstījumu par Ikšķili, tās nozīmīgākajām kultūrvēsturiskajām vietām, par to, kā mēs katrs pats veidojam stāstu par Latviju.

Skolēnu atziņas:
"Ļoti garšoja melnais saldējums! Nezināju, ka no saldējuma top mākslas darbi."
"Patika nodarbība, uzzināju, ka divas galvenās saldējuma pamatīpašības ir auksts un putots."
"Saldējums ļoti labi izskatās fotogrāfijās. Tās skatoties, var iztēloties vasaru, sauli, silto laiku."

Ikskiles saldejums1Ikskiles saldejums2Ikskiles saldejums3

Latvijas skolas soma

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)