Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

Ja teātri var apmeklēt mācību stundu laikā, tad, protams, uz to piekrīt doties visi skolēni.  Tā, ar iniciatīvas "Latvijas skolas soma" atbalstu, Gulbīša pamatskolas 5. un 6.klases skolēni 18.janvārī devās uz Gulbenes kultūras centru, lai noskatītos Valmieras drāmas teātra izrādi "Staburaga bērni". Lai arī kāds bija izrādes apmeklēšanas iemesls, tomēr šo izrādi skolēni skatījās ar interesi un aizrautību. Aktieri Jānis Znotiņš un Aigars Apinis prata izrādes laikā noturēt gan bērnu, gan pusaudžu uzmanību. Skolēnus sajūsmināja viņu aktierspēle, notikumu izklāsts izrādē, gaismu ēnas un izmantotie rekvizīti. Šādas izrādes, kuras skolēnus sajūsmina un ieinteresē, rada papildus ziņkāri par teātri, par aktiera profesiju un apņēmību apmeklēt vēl kādu teātra izrādi ar pavisam citu mērķi!