Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

previous arrow
next arrow
Slider

bilde     Gulbīša pamatskolas radoša, darboties griboša jauniešu grupa „ Mēs -  Gulbītim” iesaistījās biedrības „SATEKA” mazo projektu konkursā, lai realizētu sen  lolotu sapni, par atpūtas/rotaļu laukuma izveidi Gulbīša pamatskolas teritorijā, kur pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā uz kādu laiku aizmirstot savu mobilo telefonu.  

Ar biedrības „SATEKA” finansiālo atbalstu un projekta īstenošanas darbībā iesaistot skolēnus, skolas tehniskos darbiniekus, vecākus, mājturības skolotāju tika uzsākts ceļš uz mērķi: izveidot atpūtas/rotaļu laukumu aktīvai un lietderīgai brīvā laika pavadīšanai bērniem un pusaudžiem. Projekta realizācijā tika iesaistīts arī Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs, kurš atbalstīja ideju un sagādāja nepieciešamos kokmateriālus. Savu palīdzīgo roku  neliedza vietējais uzņēmējs, Gulbīša skolas absolvents Jānis Gangnuss, kurš izgatavoja šūpoles (šūpuļkrēslu).

 

Projekta īstenošanas pasākums  bija unikāls process, kura laikā draudzīgi un aktīvi skolas saimnieka Jura Šteinbrika vadībā darbojās 5. – 9. klases  zēni, 6.,9. klases meitenes. Skolēni mizoja, pulēja, krāsoja šūpolēm nepieciešamos kokmateriālus, zīmēja uz asfalta spēles.  Kopīgi strādājot, pašu spēkiem laukumā uzstādīts kustīgais līdzsvara baļķis, šūpoles/šūpuļkrēsls, kustīgo baļķīšu taka, zig zag soliņš, līdzsvara šūpoles, uz asfalta uzzīmētas spēles „ Klasītes” un „ Twister” .

Sasniegtais rezultāts ikvienam projektā iesaistītajam skolēnam sniedza gandarījumu par savu ieguldīto darbu, tas radīja lielāku atbildības sajūtu par kopīgi izveidoto objektu saudzēšanu un uzturēšanu kārtībā. 

  1. maijā atpūtas/rotaļu laukuma atklāšanā visi skolēni bija priecīgi par paveikto. Tika pasniegtas skolas direktores sarūpētās pateicības dāvanas skolēniem par ieguldīto darbu. Vislielāko paldies pelnījis skolas saimnieks, kurš koordinēja darbus, sagādāja nepieciešamos materiālus un daudzas darba stundas pavadīja iekārtojot atpūtas laukumu. Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs visus klātesošos mudināja novērtēt ieguldīto darbu un saudzēt izveidotos objektus. Atklājot laukumu, tika griezta lenta.

Atpūtas laukuma nepieciešamība ir sevi attaisnojusi ar uzviju, jo tas ir apmeklēts ne tikai skolas dienās, bet arī brīvdienās un vakaros, kad tur labprāt atpūšas Gulbīša ciema māju bērni.

 Liels paldies Gulbīša pamatskolas direktorei Sarmītei Puriņai  par ieguldīto, darbu,  laiku, atbalstu projekta realizēšanā un biedrībai „ Sateka” par doto iespēju piedalīties mazo projektu konkursā un finansiālo atbalstu (468 EUR) mūsu idejas realizēšanā.

  1. Saulīte, projekta vadītāja

Labākie mācībās

labakie macibas

Pasākumu kalendārs

school11

Labākie sportā

sports

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)