Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Lūkass, Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

Goda raksti
Goda raksti

  Goda raksts par labām un teicamām sekmēm un Zelta liecība – Evelīnai Pētersonei, Samantai Morozai, Martai Paulai Vītolai.Goda raksts par labām un teicamām sekmēm mācībās – Kristiānai Čakšei, Gabrielai Kostigovai, Lindai Dubrovskai, Dāvim Švinderam, Amandai Bērziņai, Kristai Laurei, Alekasi Orlovai, Rodrigo Otvaram, Azandai Saulītei, Evelīnai Šimonei, Kasparam Judovam, Oto Rūdolfam Jansonam, Kārlim Gustovam Jansonam, Stelai Anastasijai Zviedrei.

 

Atzinība par labām sekmēm –Danam Burcevam.

Atzinība par centību mācību darbā  -  Alekai Pauļai, Gintai Beinarovičai.

Atzinība par centīgu darbu vizuālās mākslās un mājturības stundās – Naurim Ralfam Čuibem.

Pateicība Ralfam Garančam par centīgu darbu vizuāli plastiskās mākslās pulciņā.

Labākie mācībās

labakie macibas

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)