Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

Latvijas nedēļa skolā.

Mūsu Latvija ir dzimusi tumšā gadalaikā, tāpēc mums nepieciešami gaismas apliecinājumi ar svecēm, svētku sajūtu un kopā būšanu, kas rada vienotības sajūtu un ticību mūsu valstij.

Sagaidot Latvijas 99.dzimšanas dienu, skolā notika vairāki pasākumi:

14.11. – skolotājas Andas Pelses organizētais Dziesmu duelis 5.-9.klašu skolēniem. Tā kā pasākuma moto bija – “Dod, Dieviņi, skaņu mūžu ar dziesmiņu nodzīvot. Ar dziesmiņu nodzīvot, sav, zemīti daudzinot”, tad nu tika izdziedātas gan latviešu tautasdziesmas, gan latviešu estrādes dziesmas. Paldies par komandu atbalstu skolēnu vecākiem Sarmītei Supei un Inesei Lesiņai.

15.11. – skolas apkārtnē notika Lāčplēša skrējiens, kuru organizēja Arnis Cāns. Skolas jaunsargi veidoja savas komandas no 5.-9.klašu skolēniem, lai mērotos spēkiem 5 kontrolpunktos. Komandām vajadzēja noteikt azimutu, mest mērķī granātu, transportēt ievainoto, šaut pa krītošiem mērķiem un meklēt mīnas. Uzdevumi nebija viegli, jo katrai komandai bija jānes 3 nokomplektētas mugursomas, uzkabe, ieroča makets.

16.11. – skolēni varēja piedalīties un parādīt savas zināšanas par Latviju, Gulbenes novadu, Jaungulbenes pagastu erudīcijas konkursos: 1.- 4. klase – konkursā “Mana mazā, mīļā Latvija” (organizēja skolotāja M.Sudare), bet 5.-9.klase konkursā “Tavas saknes tavā zemē” (organizēja skolotāja I. Dārzniece).

17.11.- noslēdzot Latvijas nedēļas pasākumu ciklu, visi pulcējāmies skolas zālē uz svinīgu pasākumu, kurā uzzinājām par Latvijas karoga, ģerboņa un himnas rašanās vēsturi. Pasākuma noslēgumā notika konkursu uzvarētāju apbalvošana.

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)