Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin:

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

1. oktobris - skolas dzimšanas diena.

Šogad skolas 94. dzimšanas dienu skolā svinējām 7. oktobrī.
Pasākumu gatavoja 9. klases skolēni Aleksa, Evelīna, Kaspars iepriecinot mūs visus ar sagatavoto spēli skolotājiem "Mini vai zini!". Spēles laikā arī skolēni varēja pārbaudīt savas zināšanas par skolu, tās vēsturi. Pasākuma noslēgumā visi kopīgi dziedot, vēlējām skolai Daudz baltu dieniņ.

 

5. oktobrī skolā ar skolēniem par it kā zināmām un klases stundās runātām tēmām- par drošību uz ceļa, skolēnu tiesībām un pienākumiem, fizisko un emocionālo vardarbību stāstīja policijas darbiniece Kristīne Sidorova. Cerams, ka šoreiz ne tikai noklausījāmies, bet arī ņemsim vērā dzirdēto un redzēto!

 

17. - 21. oktobris - starptautiskā skolu tikšanās Lubsko pilsētā, Polijā Erasmus+ projekta "The Power of Discovery" ietvaros.

1. diena - projektā paveiktā prezentācijas, eksperimenti ķīmijā, Lubsko Rātsnama un baznīcas apmeklējums.
2. diena - aktivitātes Keplera zinātnes centrā Zielona Gorā.
3. diena - uzdevumi matemātikā, plakātu par katras valsts ievērojamu zinātnieku gatavošana un prezentēšana.
4. diena- mākslas un sporta aktivitātes.
5. diena - nodarbība robotikā, zīmešana ar 3D pildspalvu, noslēguma pasākums.

Plašāka informācija  sadaļā projekti.

 

Gulbīša pamatskolas 3. - 5. klašu skolēniem notika nodarbība "Man ir ideja un es varu to īstenot". Zinātnieks Alberts Einšteins ir teicis, ka "mēs nevaram atrisināt problēmas ar to pašu domāšanu, ar kuru tās radījām". Tāpēc šajā nodarbībā ar drosmi un interesi skolēni mēģināja radīt jaunas idejas, kā uzlabot, pilnveidot, padarīt pievilcīgāku skolas vidi, lai ikviens te justos labi. Savas idejas: peldbaseinu, apkopēju-robotu, naudas drukājamo mašīnu, labiekārtotu skolas stadionu, "dusmu" māju, saldējuma automātu, atveidoja skicēs un maketos, izmantojot Lego klučus, plastilīnu, spēļu kartītes. Kopā darbojoties un prezentējot savu ideju, skolēni secināja, ka lai īstenotu savu ieceri, jāspēj uzklausīt un pieņemt citu domas, ierosinājumus, jāprot sadarboties, jābūt neatlaidīgiem un jāapgūst daudz profesionālo prasmju, lai sasniegtu galarezultātu.

1. klases skolēni kopā Jaungulbenes pagasta bibliotekāri iepazina plašo profesiju pasauli, zīmējumos attēloja savu sapņu profesiju un runāja par to, kādas zināšanas un prasmes ir jāapgūst, lai būtu labs sava amata meistars.

8. un 9. klases skolēni, noklausoties Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkoto tiešsaistes nodarbību "Komunikācijas principi vērtīgākas dzīves dzīvošanai", secināja, ka neatlaidīgi pilnveidojot savstarpējās mutvārdu komunikācijas prasmes, "es" labāk spēšu piedāvāt sevi darba tirgū.

Darbojoties Karjeras nedēļā piedāvātājās aktivitātēs, secinājums visiem viens, lai sasniegtu jebkuru mērķi, jāvirzās kaut maziem solīšiem un, galvenais, nepadodoties.

 

Valsts jaunatnes programmaJaunatnes starptautisko programmu agentura

Rīta rosme skolā

Turpinās projekta "Kontakts" aktivitātes. Reizi nedēļā visi skolēni piedalījās rīta vingrošanā kopā ar veselības sporta speciālisti Oniksu Balodi. Skolas pašpārvaldes skolēni Aleksa, Kaspars, Evelīna, Krista treneres vadībā apguva rīta rosmes vadīšanas prasmes un kādus vingrinājumus vislabāk pildīt, lai rīta vingrošana kļūtu par lielisku startu katrai mācību dienai! Turpmāk reizi nedēļā rīta vingrošanu skolasbiedriem vadīs skolēnu pašpārvalde.

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)