Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Spodris, Kārlis

Jaunatnes starptautisko programmu agenturaValsts jaunatnes programma

29. septembrī iniciatīvas izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam programmas "Kontakts" ietvaros Gulbīša pamatskolas skolēni un skolotāji devās pārgājienā. Gājām pa diviem dažādiem ceļiem, bet visi satikāmies Jaungulbenes pagasta Rijas kalnā. Tur svinējām Miķeļdienu kopā ar PII "Pienenīte" un Sveķu pamatskolu. Pasākuma ievadā skolotāja Mārīte Kārkliņa aicināja visus draudzīgi sasveicināties un uzgavilēt kolektīviem, kā arī pastāstīja par Miķeļdienas svinēšanas tradīcijām. Kopīgi vērojām dabu saskaņā ar tautas ticējumiem.

Turpinājumā muzikālo baudījumu sniedza Jaungulbenes Tautas nama popgrupa „Dzērvenītes” skolotājas Intas Zellītes vadībā, uz kopīgu sadziedāšanos aicināja skolotāja Gunta Apine un Gulbīša pamatskolas skolēni.

Jaungulbenes Tautas nama vadītāja Sarmīte Zdanovska visus aicināja piedalīties orientēšanās aktivitātē, mandalu un Miķeļu veidošanā no dabas materiāliem.

Sporta skolotāja Eduarda Krukovska vadībā notika sportiskas Miķeļdienas aktivitātes: kartupeļu mešana spainī, pupiņu šķirošana un skaitīšana, zābaka mešana.

Pēc aktīvas darbošanās visi baudījām gardu pusdienu dārzeņu sautējumu, vārītu uz ugunskura, siltu tēju, kā arī saņēma gardumiņus par piedalīšanos pasākumā.

Laikapstākļi nelutināja, bet Miķelīša vārda diena tika nosvinēta godam.

Paldies Gulbīša pamatskolas skolēnu pašpārvaldei un Gulbenes novada Izglītības pārvaldes projektu vadītājam Laurim Šķenderam par projekta izstrādi un interesantajām idejām! Paldies visiem pasākuma organizatoriem, atbalstītājiem un dalībniekiem!

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)