Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Rauls, Rodrigo

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

3. maijā, izspēlējot vēstures skolotājas un direktores sagatavotu interaktīvo spēli, skolēni uzzināja daudz jaunu faktu par 4. maiju - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.
Par godu svētku dienai ikviens skolā tika aicināts posties svētku drēbēs. Skolotāja Klaudija visus pārsteidza tērpusies Gulbenes novada tautas tērpā.

Atkalredzēšanās prieks 06.05.
Skolā Jaungulbenes PII "Cālīši".
Iepazīstam skolotājas Mārītes lielo palīgu - interaktīvo tāfeli, sportojam kopā ar 1., 2.klasi un skolotāju Sandi, atpūšamies skolas rotaļu laukumā.

1. un 2. klases skolēni apmeklēja Gulbenes vēstures un mākslas muzeja izstrādāto muzejnodarbību "Kā top maize - agrāk un tagad". Skolēni caur dažādiem uzdevumiem iepazina dažādus miltu veidus un nosaukumus, rēķinot matemātikas piemērus, uz izjūtām mēģināja noteikt miltu svaru maisiņos un pēc tam paši to pārbaudīja ar svariem...un t.t.

Iniciatīvas "Latvijas Skolas soma" ietvaros 9. maijā skolēni devās muzikālā ceļojumā pa Latvijas novadiem kopā ar Artu un Miku Abaroniņiem koncertlekcijā "Es mīlu Tevi, Latvija!".

Ģimenes dienas koncerts 13.maijā "Viens otram" ar lielu satraukumu, bet mīļumu sirsniņās.

14. maijā Gulbenes novada vidusskolā norisinājās dambretes turnīrs, kur mūsu 3 skolēni guva labus rezultātus!
Paldies dambretes pulciņa vadītājam - Jānim Ļoļānam.

18.maijā notika Gulbenes novada skolu sacensības vieglatlētikas četrcīņā trešajām,ceturtajām un piektajām klasēm.Cīņa katrā klašu grupā bija sīva un interesanta.Gulbīša p.sk.sacensībās pārstāvēja 8 dalībnieki - Samanta Vagule, Kristers Pekuns, Kristiāns Andrejevs, Matīss Švinders, Vita Elīza Vēzīte, Olivers Zviedris, Kristiāna Čakše, Arvis Ormanis. 5.klasēm meiteņu grupā 3.vietu izcīnīja Kristiāna Čakše. Sacensībās piedalījās 14 meitenes. 4.klasēm zēnu grupā 2.vietu izcīnija Kristiāns Andrejevs. Sacensībās piedalījās 14 zēni. Šīs bija mācību gada noslēdzošās sacensības.Paldies visiem par dalību! Sports un veselība skolotājs: Sandis Dzērve.

No 15. līdz 21. maijam skolas komanda piedalās Erasmus+ projekta "The Power of Discovery" 2. mobilitātē Chrysopolis, Grieķijā. Prieks atkal satikt draugus no Polijas, Bulgārijas un Grieķijas. Kopā ar partnervalstu skolēniem atklāsim sev vēl nezināmo dabaszinībās.

1. - 4. klases skolēni 20.maijā devās uz Rīgas Zooloģisko dārzu. Skolēna pārdomas pirms brauciena: "Es neticu, ka tur redzēšu īstu žirafi". Redzējām gan! Ne tikai žirafi, bet arī daudz citus līdz šim neredzētus dzīvniekus. Neskatoties uz ne visai labajiem laikapstākļiem, Zoodārza apmeklējums izdevās aizraujošs un jauniem iespaidiem bagāts.

Lepojamies!

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības" organizētajā zīmējumu konkursā "Kas ir mediķis?" kategorijā "6. - 12. klase"
1. vieta Laurai Kļavai (9. kl.)
2. vieta Amandai Vebruālei (9.kl.)

Kategorijā "Pirmskola - 5. klase"
2. vieta Dinijai Čakšai (2.kl.)

Konkursā arī piedalījās Kristers Švāgers, Evelīna Andrejeva, Gustavs Kārlis Jansons, Stella Anastasija Zviedre, Evelīna Pētersone, Evelīna Šimone, Kaspars Judovs.
Skolēnus piedalīties konkursā mudināja skolotāja Aelita Blūma.

Mākslas un mūzikas svētki Gulbenē 26.maijā. Pēc priecīgajām sejām varu spriest, ka bērniem patika. Ļoti īpašs bija brauciens uz mūzikas skolu, kur skolotāji demonstrēja gan trompeti,gan mežragu, gan tubu, gan sitamos instrumentus, ļāva paspēlēt arī pašiem. Tikmēr daži skolēni baudīja mākslas nodarbības hennas, audums apdruka un citas. Koncertā dziedāja visi no visas sirds.

Skolas labākie skolēni uzvedībā, mācību darbā un visādi citādi centīgākie skolēni visa gada garumā tika pie iespējas doties ekskursijā uz Tērvetes dabas taku, kur notika arī "Latvijas meža dienas 2022". Apskatījām un izpētījām, izzinājām daudz dažādas meža izziņas pieturas, modernu meža tehniku. Pastaiga dabas parkā. Pozitīvas emocijas autobusā virmoja visu mājupceļu.

30. maijā pārgājienu diena.

5. un 6. klase apskatīja Stāmerienas pili, bet pēc tam atpūtās sacenšoties savā starpā Gulbenes boulingā ... protams UZVARĒJA DRAUDZIBA

1.klase: Iepazinām dabas ainavas, mācījāmies noformēt galdu , dekorēt ēdienu, ..iepazinām ūdens iemītniekus, makšķerējām zivis, saplēsām pludiņu, aplūkojām iežus, izbradājām pļavas, labības laukus, ābeļdārzus, bērzu birztalas, paparžu audzes, iepazinām kaķi, kas bija draudzīgs, bet beigās - nočiepa mums tomātiņus un dažas desiņas, kuras bija izvalkājis gar ceļa malām.

2. un 3. klase devās iepazīt Jaungulbenes pagastu caur dažādiem interesantiem un izzinošiem uzdevumiem.

31. maijā Zvaniņa svētki 9. klasei. Skolas zvans 9.-tos aicināja uz pēdējo mācību stundu mūsu skolā, kurā viņiem nācās tikt galā ar katras klases sagatavoto pārbaudījumu - rēķināt (1. kl.), vingrot un "izlīst caur papīra lapu" (2.kl.), atcerēties, un atveidot grāmatu varoņus (3.kl.), atbildēt uz jautājumiem dažādos mācību priekšmetos (4. kl.), atzīties, un sniegt padomu špikošanā (5.,6. kl.), atkārtot, kas ir spoguļattēls (7. kl.), iejusties Sprīdīša tēlā (8.kl.). Uzdevumi tika izpildīti! Vēl tikai jānokārto eksāmens angļu valodā un Latvijas vēsture un tad jau visus sveiksim izlaidumā!

Veiksmīgi, tikai pāris nedēļas mācoties attālināti, aizvadīts 2021./2022. mācību gads. Mācību gada noslēguma pasākumā tika sumināti labākie skolēni mācībās un aktīvākie ārpusstundu darbā. Konkursa Gada skolēns laureāte - Evelīna Pētersone🥳 Lai visiem saulaina, silta vasara un uz tikšanos 1. septembrī.

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)