Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Rauls, Rodrigo

IMG_8351.jpeg
IMG_8357.jpeg
previous arrow
next arrow

Lai veicinātu skolēnu mācību sasniegumus, attieksmi pret mācību darbu un uzlabotu skolas kultūru, skolā uzsākam īstenot atbalsta programmu pozitīvās uzvedības atbalstam (APU).

Programmas APU galvenais mērķis – attīstīt skolā vienotu sistēmu pozitīvas uzvedības veicināšanai, t.i., pamanīt pozitīvo un to dažādos veidos atbalstīt. Visiem skolēniem ir tiesības skolā justies droši, mācīties atbilstoši savām spējām un saņemt cieņpilnu izturēšanos. Lai tas īstenotos, skolā ir svarīgi radīt drošu vidi, kur visi izturas viens pret otru ar cieņu. To var panākt, ja skolēni saprot atbildību par savu rīcību. Jaunās programmas ieviešanā jāiesaistās visiem skolēniem kopā ar skolotājiem, administratīvo un tehnisko personālu. Ja situācijām tiek piemēroti vienoti risinājumi, kas kļūst par rutīnu skolas ikdienā, tad arī mācību process norit produktīvāk. Atbalstot pozitīvu uzvedību, skolēni mācās, ko vajag, nevis ko nevajag darīt, kā arī dod skolēnam iespēju labi uzvesties.

22. martā uzsākām APU programmu ieviest praksē. Lai veiksmīgi īstenotu šo programmu, skolotāji, skolēni, Skolas padomes vecāki, savstarpēji sadarbojoties, izstrādāja noteikumus problemātiskas uzvedības gadījumiem attālinātajā mācību laikā, kā arī paņēmienus (apbalvojumus) skolēnu pozitīvas uzvedības pastiprināšanai. Mācoties attālināti, APU programmas aktivitāšu mērķis skolā: attieksmes pret mācību darbu, sava laika plānošanas prasmju pilnveidošana skolēnos.

Noteikumi:
- Izpildi un iesniedz skolotājai/jam uzdotos darbus norādītajā termiņā/laikā!
- Pieslēdzies visām tiešsaistes stundām norādītajā laikā!
- Tiešsaistes stundā sadarbojies ar skolotāju un klasesbiedriem! (sasveicinies stundas sākumā, pieklājīgi komunicē stundā (jebkurā brīdi esi gatavs atbildēt, sarunāties ar skolotāju, klasesbiedriem, sniegt atbildi "čatā" vai balsojumā u.tml.), atsveicinies stundas beigās).

Balva par noteikumu ievērošanu:
- Viena brīva diena pēc skolēna izvēles, ja ievēroti visi iepriekšminētie noteikumi visos mācību priekšmetos.
- Papildus punkti "Gada skolēns" konkursā:
3 punkti - kopā ar pozitīvajiem ierakstiem pieļaujami ne vairāk kā 2 negatīvi ieraksti,
2 punkti – kopā ar pozitīvajiem ierakstiem pieļaujami ne vairāk kā 3 negatīvi ieraksti,
1 punkts – kopā ar pozitīvajiem ierakstiem pieļaujami ne vairāk kā 5 negatīvi ieraksti e-klases uzvedības žurnālā kopā visos mācību priekšmetos
Noteikumu izpildes novērtēšanas laiks 1 mēnesis.

Visiem kopīgi sadarbojoties veidosim vēl pozitīvāku skolas vidi!

Gulbenes novada Gulbīša pamatskolas mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)