Vārda dienu šodien svin: Klāvs, Einārs, Ervīns

4. klases skolniecei Kistiānai Čakšei 1. vieta Latviešu valodas aģentūras organizētajā radošo darbu konkursā "Mans grāmatplaukta stāsts" 1. - 4. klašu grupā!
Nejust sāpes, spēt ieelpot un izelpot, sasmaržot, izgaršot, cienīt un mīlēt vienam otru man māca mans grāmatplaukts! Atliek vien ar to sadraudzēties, saklausīt, ko tas stāsta, tā par savu grāmatplauktu raksta Kristiāna.

Gulbenes Mākslas skolas organizētajā vizuālās mākslas konkursā "Akvarelis. Mākslinieks Jānis Brekte -100"
2. vieta Kerolainei Lācei vecuma grupā 7 - 10 gadi, žanrā Klusā daba par darbu " Rudens mušmires ar mārīšu brošiņām", atzinība Dagnim Drēviņam - "Rudens ziedi"
Žanrā Lauku ainavas atzinība Kristiānai Čakšei - "Svešie putni"
8. klases Amandas Vebruāles darbs "Gotiņa ar ķirsīti" iekļuvis starp 14 unikālajiem konfekšu iepakojuma dizainiem, kas tapuši īpaši Gulbenes dzimšanas dienai!
4. klases skolēniem Kristiānai Čakšei, Arvim Ormanim un 9.klases Gintai Jasmīnai Pētersonei PATEICĪBA par līdzdalību Latviešu valodas aģentūras organizētajā radošo darbu konkursā un grāmatas "Izstāsti savu sapni" tapšanā.

akvarelis
akvarelis2
Izstāsti man savu sapni (2)
Izstāsti man savu sapni (3)
K.Čakše 1.-4.kl.konkurss
A.Vebruāle konkurss
A.Vebruāle konkurss1
A.Vebruāle konkurss2
akvarelis 1
  • akvarelis
  • akvarelis2
  • Izstāsti man savu sapni (2)
  • Izstāsti man savu sapni (3)
  • K.Čakše 1.-4.kl.konkurss
  • A.Vebruāle konkurss
  • A.Vebruāle konkurss1
  • A.Vebruāle konkurss2
  • akvarelis 1
  • Paldies skolēniem un skolotājai Aelitai Blūmai par radošumu un ieguldīto darbu!