Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin: Leonīda, Leonīds

previous arrow
next arrow
Slider

Š.g. 9.oktobrī Gulbīša pamatskolas skolēni, izmantojot iniciatīvas "Skolas soma" atbalstu, devās mācību ekskursijā Gulbītis – Jaunlaicene – Alūksne – Gulbītis.

Lasīt tālāk ...

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi Ērika Logina un Juris Konrāds ar labiem rezultātiem atgriezušies no starptautiskām sacensībām Čehijā, kas notika no 9. līdz 12. septembrim Brno pilsētā. Sacensības bija kupli apmeklētas, jo sacentās jaunie vieglatlēti no 18 valstu dažādu pilsētu sporta klubiem. Latviju pārstāvēja Smiltenes, Limbažu – Salacgrīvas, Siguldas, Jelgavas, Liepājas un Rīgas "Arkādijas" sporta skolu komandas. Latvijas šķēpmešanas klubs savā komandā aicināja piedalīties arī mūsu sporta skolas labākos "metējus". 2005 gadā dzimušo jauniešu šķēpa mešanas konkurencē viss pjedestāls piederēja Latvijai un Juris ar personisko rekordu 47,22 m izcīnīja 1. vietu. 2004 gadā dzimušo meiteņu konkurencē Ērikai 33,84 m un 7. vieta. Jāatzīmē ka pilnu finansiālo atbalstu (lidmašīnas biļetes, dalības maksa, dienas nauda) atmaksāja Latvijas šķēpmešanas klubs.

Eiropas jauniesu vieglatletikas sacensibas 2019

Treneris: Arnis Cāns

Vecaku sapulce 12.09.2019

Zinibu diena 2019

Jau Valmieras muzeja pagalmā iepazināmies ar mākslinieka Valda Celma izstādi "Latviskais pasaules skats. Raksts. Zīmes." Ģeometriskās raksts zīmes ar mītiskiem, tēliem un simboliem attēloja pasauli un Dievu. Muzeja otrajā stāvā ar dažādu moderno tehnoloģiju palīdzību un uzskates līdzekļiem varēja uzzināt par Valmieras kā attīstītas vidusskolu pilsētas vēsturi. Izstādē varēja aplūkot arī Paula Zariņa gleznas, kuras bērniem šķita milzīgi lielas un skaistas.

Lasīt tālāk ...

Labākie mācībās

labakie macibas

Pasākumu kalendārs

school11

Labākie sportā

sports